+90 222 230 22 30 bilgi@caliskan.av.tr

Ekibimiz

Deneyimli ve konusunda uzman ekibimiz, dinamik yapısıyla tüm hukuki hizmetleri eksiksiz olarak sunmaktadır.

Zihni ÇALIŞKAN

Kurucu Avukat

Zihni ÇALIŞKAN, 1973 yılında Bulgarista’ın Razgrad ilinde doğmuştur. Ailesi ile birlikte 5 yaşında Bulgaristan’dan Türkiye Cumhuriyeti’ne göç ederek, ilk ve orta öğrenimini Eskişehir’de tamamlamıştır.
Zihni ÇALIŞKAN, 1992-1996 yılları arasında İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini ve İstanbul Barosunda avukatlık stajını başarı ile tamamlamıştır. 1997 yılında İstanbul Barosuna kayıtlı olarak çalışmaya başlamış olup, 2002 yılından bu yana da Eskişehir Barosuna kayıtlı olarak 895 sicil numarası ile mesleği fiilen icra etmektedir. Ayrıca 2002 yılında Noterlik Belgesi alarak Noterlik yapmaya hak kazanmıştır.
Zihni ÇALIŞKAN, başta Bankacılık Hukuku ve Sigorta Hukuku dalı olmak üzere birçok alanda avukatlık yapmaktadır. Eskişehir’de kurulu olan hukuk bürosunun yöneticliğini sürdürmektedir. Zihni ÇALIŞKAN, 20 yılı aşkın bir süredir serbest avukatlık, hukuk müşavirliği, danışmanlık ve bilirkişilik yapmaktadır. Bunların yanı sıra Sivil Toplam Örgütlerinde de başkanlık yapmaktadır.
Zihni ÇALIŞKAN, hukuk bürosunda ekibi ile birlikte Sigorta Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve Bankacılık Hukuku alanında uzun yıllardır çalışmalarda bulunmuş olup; çeşitli sigorta şirketleri ile banka ve kurumların bölge vekilliğini yapmaktadır.
Zihni ÇALIŞKAN çeşitli hukuk konularında seminerlere katılmış olup, sertifikları bulunmaktadır. İngilizce ve Bulgarca bilen Zihni ÇALIŞKAN, evli ve iki çocuk babasıdır.

Dava Servisi

Müge ERDOĞAN

Avukat

Müge ERDOĞAN, 1989 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. İlköğrenimini Manisa’nın Akhisar İlçesinde, orta öğrenimini İstanbul’un Şile İlçesinde, lise öğrenimini ise Eskişehir’de tamamlamıştır.
Müge ERDOĞAN, 2013-2014 yılları arasında Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini ve ardından Eskişehir Barosunda avukatlık stajını başarı ile tamamlayarak, 2014 yılında Eskişehir Barosunda 1683 sicil numarası ile avukatlık ruhsatnamesini almıştır.
Müge ERDOĞAN, 2014 yılından bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu’nda, Bankacılık Hukuku ve Sigorta Hukuku başta olmak üzere birçok alanda çalışmalarını yürütmektedir.
Müge ERDOĞAN, Kadına Şiddet ve Aile Hukuku gibi sertifika programlarına katılmıştır ve Hukuk İngilizcesi Eğitimi sertifikası bulunmaktadır.

Sıla GÜRSES

Avukat

Sıla GÜRSES, 1993 yılında Aydın’da doğmuştur. İlköğretimini Eskişehir’de tamamlamıştır. 2011 yılında H. Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.
Sıla GÜRSES, 2011-2015 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamış; ardından Eskişehir Barosunda staj eğitimini başarı ile bitirerek 2016 yılında Eskişehir Barosunda 1911 sicil numarası ile avukatlık ruhsatnamesini almıştır.
Sıla GÜRSES, 2016 yılından bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu’nda çalışmalarını sürdürmektedir.

Zuhal DEMİRAYAK

Avukat

Zuhal DEMİRAYAK, 1994 yılı doğumlu olup, 2012-2016 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğtimini tamamlamıştır.
Eskişehir Barosundaki avukatlık stajını başarı ile bitirerek Eskişehir Barosundan 1957 sicil numarası ile avukatlık ruhsatnamesini almıştır.
Zuhal DEMİRAYAK, 2017 yılından bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu’nda çalışmalarını sürdürmektedir.

İcra Servisi

Mehmet BİLGİN

Avukat / Ekip Lideri

Mehmet BİLGİN, 1971 yılında Eskişehir’in Çifteler ilçesinde doğmuştur.
Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde 27 yılı aşkın bir süre kamu hizmeti yapmış, hizmetinin önemli bir bölümünde Mevzuat İnceleme, Hazırlama ve Takip Uzmanı ile Hukuk Danışmanlığı görevlerinde bulunmuş ve Ağustos 2017’de emekli olmuştur.
Mehmet BİLGİN, 1996 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimi, 2004 yılında Selçuk Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimini başarı ile tamamlamıştır.
Mehmet BİLGİN, 2017 yılından beri Çalışkan Hukuk Bürosu’nda icra ekibinin yöneticiliğini yapmaktadır.

Melih ARABACILAR

İcra Katibi

Melih ARABACILAR, 1985 yılında Eskişehir’de doğmuştur. 2014 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur.
İcra katipliğine 2006 yılında başlayan Melih ARABACILAR, 2016 yılından bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu’nda icra bölümünde çalışmaktadır.

Engin CANLIDİNÇ

İcra Katibi

Engin CANLIDİNÇ, 1984 yılında Kütahya’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Kütahya’da tamamlamıştır. 2013 yılından bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu’nda icra bölümünde çalışmaktadır.

Burak DÜZEKİN

İcra Katibi

Burak DÜZEKİN, 1986 yılı doğumlu olup 2011 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca 2016 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine başlamış olup halen son sınıf öğrencisidir.
2016 yılından bu yana icra katipliği yapan Burak DÜZEKİN, 2018 yılından bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu’nda icra bölümünde çalışmaktadır.

Seçil KÖSE

İcra Katibi

Seçil KÖSE, 1989 yılında Eskişehir’in Sivrihisar İlçesi’nde doğmuştur. İlköğretimini Eskişehir’de tamamlamıştır. Anadoluğ Üniversitesi’nde Sosyal Hizmetler Bölümünde ön lisans eğitimine devam etmektedir.
2013 yılında bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu İcra Servisinde, icra katibi ve çağrı merkezi personeli olarak çalışmaktadır.

Ümran ÇELİK

İcra Katibi

Ümran ÇELİK, 1992 yılında Artvin’de doğmuştur. İlköğretimini Artvin’de tamamlamış olup, 2013 yılında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur.
Halen Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimine devam etmektedir.
2016 yılından bu yana icra katipliği yapan Ümran ÇELİK, 2017 yılından bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu’nda icra bölümünde çalışmaktadır.

Ali ARIÖZSOY

İcra Katibi

1986 yılında Eskişehir’de doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Eskişehir’de tamamlamıştır. 2007 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Bölümünden mezun olmuştur. Erzurum Atatürk Üniversitesi Adalet Bölümünde eğitimine devam etmektedir.2019 yılından bu yana Çalışkan Hukuk Bürosunda icra katibi olarak çalışmaktadır.

Mehmet ÖZSIĞIRTMAÇ

İcra Katibi

1989 yılında Aydın’ın Söke ilçesinde doğmuştur. 2018 yılında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine başlamış olup 2nci Sınıf Hukuk öğrencisidir. 2019 yılından bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu’nda icra katibi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Call Center

Esra ÜNAL

Esra ÜNAL, 1988 yılında Ankara’da doğmuştur. İlköretimini Ankara’da tamamlamıştır.
Kurumsal yapılı şirketlerde çağrı merkezi personeli olarak çalışmış olan Esra ÜNAL, 2017 yılında bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu çağrı merkezi personeli olarak çalışmaktadır.

Yasemin YARDIMCI

Yasemin YARDIMCI, 1995 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun olmuştur.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde stajını tamamlamıştır.
Yasemin YARDIMCI, 2016 yılından bu yana Çalışkan Hukuk Bürosu’nda büro yönetimi ve yönetici asistanlığı görevini yürütmektedir.

Hilal DURU

1989 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. Yunus Emre Lisesi’nden (Yabancı Dil Ağırlıklı Program) mezun olmuştur. Lisans eğitimini Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İşletme bölümünden tamamlamıştır. 4 yıl çağrı merkezi tecrübesine sahiptir. Kasım 2019 yılından beri Çalışkan Hukuk Bürosu’nda çağrı merkezi personeli olarak çalışmaktadır.

Nesrin ALTINIŞIK

1983 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Gazi Yakup Satar Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun olmuştur. 2007-2010 yılları arasında Çalışkan Hukuk Bürosu’nda icra katibi olarak çalışmıştır. Meslek hayatına bir süre ara verdikten sonra Eylül 2019 yılından beri Çalışkan Hukuk Bürosu’nda çağrı merkezi personeli olarak çalışmaktadır.